Jak uczyć się języka samodzielnie?
Najlepsza do samodzielnej nauki języków jest metoda Birkenbihl. Niewiele osób jeszcze o niej słyszało, chociaż jest bardzo popularna w niektórych kręgach zawodowców. Polega na dzieleniu materiału według czterech stref. Na początku nauka języków podlega dekodowaniu gotowych treści, później należy ich aktywnie oraz biernie słuchać, a na końcu wypełniać samodzielnie przygotowane zestawy ćwiczeń. Wymagane są zatem ścieżki dźwiękowe. Przy tej modzie nauka języków obcych przybiera na sile, przyśpiesza, bo po prostu naturalnie przyjmujesz wiedzę, zgodnie z zasadami synchronizacji mózgu. Czytanie tekstu z jednoczesnym słuchaniem podcastów różnego typu gwarantuje przyśpieszony proces zapamiętywania, przede wszystkim trwałego. Nauka języków w systemie klasycznym tzn. zakuj, zdaj, zapominaj nie sprawdza się już od dawna, dlatego tak ważne jest poszukiwanie znakomitych alternatyw. Weź pod uwagę metodę Birkenbihl, a na pewno zyskasz zupełnie nową jakość rozwoju językowego. Możesz kupić książki charakteryzujące bardzo dokładnie opisane zagadnienie. Są tanie, a zawierają wiele istotnych szczegółów dotyczących wzmocnienia nauki.

Język arabski

Wiadomo, że arabowie śpią na ropie i mają ogromne konta. Warto byłoby znać ich język żeby móc się z nimi porozumieć. Nigdy nie wiadomo czy nie dostaniemy dzięki temu ciekawej pracy tam na miejscu. Jeśli oni nam nie dadzą pracy to ze względu na wielkie zagrożenie terrorystyczne CIA na pewno nas zatrudni. Jak widać perspektywa pracy jest bardzo duża jak w jednym tak i w drugim przypadku. Język angielski powoli przestaje być modny w biznesie. Dzisiaj mówi się po arabsku albo mówi się po chińsku. To od nas zależy jakie język wybierzemy, ale róbmy to szybko i uczymy się pilnie. Znajomość języka zawsze się opłaca jeśli nie dzisiaj to jutro, albo za rok. Im wcześniej zaczniemy się uczyć tym wcześniej poznamy, chociaż podstawy. Język arabski jest trudnym językiem, a o pisowni lepiej nic nie wspominać.
Język chiński

Kto chce być na czasie powinien uczyć się języka chińskiego. Ten kraj obecnie jest liderem pod względem wszystkiego co na otacza. Rozwija się najszybciej ze wszystkich krajów świata i staje się też najbogatszym krajem świata. Znając ich język można naprawdę bardzo dużo zarobić pieniędzy. Jakby nie patrzeć cały czas szukają kogoś w poszczególnych krajach kto będzie pośredniczył w ich transakcjach. Najlepiej było się zacząć uczyć języka chińskiego kilka lat temu. Dzisiaj takie osoby już siedzą w Chinach i na bieżąco wszystko kontrolują. Można powiedzieć, że odcinają kupony. Język chiński nie jest łatwy do nauczenia się, ale na pewno warto podjąć ryzyko. Każdy człowiek jest wstanie nauczyć się każdego języka, ale wszystko zależne jest od jego chęci i aspiracji. Chiny będą się coraz lepiej rozwija, a ich język będzie coraz bardziej popularny.

Dodaj komentarz